MÖBLER / Bord / Skrivbord 14765089
nr 1476 5089
Skrivbord
med uppsats, Tidigt 1900-tal, Gustaviansk stil. Mahogny, mässingsdekor. Bredd: 94, djup: 57 cm, höjd: 75-100, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:10:14
20/6 19:48:35